Yoga & Dance Spring Festival Ostrava - 7. ročník

Čtvrtek
12.04.2018
- Neděle
15.04.2018
Festival
O akci:

Pokud milujete jógu, pohyb a zajímáte se o každodenní vylepšení svého těla i ducha, tak zbystřete pozornost. V Ostravě si už v dubnu budete moci zacvičit se světovou jogínskou elitou.

Světové jména na scéně

Unikátní festival jógy je příležitostí, jak si zacvičit pod vedením špičkových instruktorů, dozvědět se zajímavé novinky a přitom necestovat kamsi na jógu na Bali, či do Indie. Ostrava letos bude hostit lidi jako například Asaf Haemon z Amsterdamu, který vás precizním, avšak milým způsobem zasvětí do Iyengar jógy.
Dalším zajímavým jménem na seznamu je Bruno Bartulie z Dánska, který se zhostí úlohy hathajógového učitele a nahlédne s vámi i do tajemství blahodárných očistných technik.
Dámský tým prezentuje Ātmikā Yani Nöerren z Německa spolu s Ulrike Schablin. Kromě tradičního festivalového směru jógy Jivamukti Vám dámy představí i Sound2Soul, tedy živou hudbu uchu lahodných a kouzelných manter. Zážitek, který se vyplatí procítit i prožít.

Cesta jógy i duchovního rozvoje

Během čtyř dnů se můžete těšit na zážitek zahrnující nejhlavnější jógové cesty jako Jin jóga, Vinyasa jóga, Anusara jóga, Ashtanga jóga, Power jóga, nebo také Jógová Terapie a Celostní jóga.
Vedle cvičení nebude chybět ani čas na odpočinek a kultivaci ducha. Festival servíruje přednášky na zajímavá témata. V programu najdete Psychosomatiku s Mudr. Jarmilou Klímovou, interaktivní přednášku holistického zdraví s představitelkou Barborou Korotkovou, astrální cestování s Tomášem Poutníkem, kineziologii s Lenkou Stillerovou, a mnoho dalšího jako Ajurvéda, Artejóga, Thajské terapie a masáže, či rytmické Muzikohraní a Kirtan.

Na jednom místě zažijete setkání se světovými lektory, sdílení jejich učení a poznání. Čeká vás i slastné odpočinutí si od všedních dní a načerpání nové energie.

Zavítejte 12. - 15. 4. 2018 na Yoga&Dance Spring Festival do Brick House v Dolních Vítkovicích v Ostravě.

Yoga & Dance Spring Festival Ostrava - 7. ročník
Yoga & Dance Spring Festival Ostrava - 7. ročník
Yoga & Dance Spring Festival Ostrava - 7. ročník
Program:

Podrobný progrom zde: http://www.jogafestival.cz/program/

Adresa:
Pranava Jóga Centrum
28. října 858/257
Ostrava
Česká republika
Typ akce:
Cena:
od 550 Kč
Na akci vás zve...
Pranava Jóga Centrum
Go to top

Nejbližší akce

Ashtanga intensive s Philippou Asher
Středa, 12. Prosinec 2018 - 8:00
Hormonální jóga pro ženy - víkendový seminář
Pátek, 14. Prosinec 2018 - 17:00