Healing festival: Sacred feminine energy

Čtvrtek
08.08.2019
- Neděle
11.08.2019
Festival
O akci:

"Posvátná ženská energie" je oslavou lásky k životu, prostorem pro probuzení vlastního vědomí, propojení se se svou vnitřní silou a energií ženství, odemknutí vlastního potenciálu, prostorem pro uzdravení duše a osvobození zdravého sebevědomí. Healing festival je také místem setkání a přijetí, místem vzájemné inspirace, kde se prostřednictvím workshopů, přednášek, cvičení, umění, tance a hudby vydáme na společnou cestu transformace. Přidejte se k nám na cestě do hlubin nás samých, na cestě za poznáním a radostí.

Vizí Healing festivalu je inspirace k růstu a propojení se s vlastní silou. Cílem letošního ročníku Healing Festivalu s podtitulem Posvátná ženská energie je inspirovat a podpořit ženy na jejich cestě za sebepoznáním, rozvojem osobnosti, osvobození se od zažitých paradigmat spojených se sebevyjádřením, intimitou a kreativitou, realizací vlastních životních a profesních snů, na cestě za seberealizací a štěstím z práce.

Misí letošního Healing Festivalu je otevřít prostor pro uzdravení ženské energie, uvolnění kreativity, rozkrytí talentů a podporu autentického sebevyjádření. Přejeme si ženy povzbudit a inspirovat, aby se spojily se svojí vlastní silou a mohly skrze ní tvořit a realizovat se. Chceme podpořit ženské sebevědomí, protože kdo zná sám sebe může vytvářet soulad a harmonii.

Poleťte s námi na křídlech posvátné ženské energie a nechte se vynést do extatických výšin vesmíru avšak s pevnými kořeny v Matce Zemi.

Healing Festival 2019: Posvátná ženská energie je cestou transformace, která nás inspiruje. Připojili jsme se k vlně uvědomění a uzdravení ženské energie, která nyní proudí světem, stejně jako velká řada terapeutů a terapeutek, šamanů a šamanek, léčitelů, léčitelek, učitelů a učitelek. Pilíři naší aktivity jsou transformace vědomí, autenticita každého jednotlivce, společný vývoj a vzájemná podpora. Klíčovou hodnotou je pro nás také životní prostředí a ekologický dopad našeho festivalu. Proto během celé akce přistupujeme zodpovědně k nakládání s odpadem a především předcházíme jeho vzniku. Naším cílem je zavést trend bezodpadových festivalů, které by se měly stát samozřejmým standardem. Aktivně a společně s vámi měníme zažitá paradigmata, která svazují jak individuální potenciál jednotlivce tak veškerého lidského pokolení. Tím se posouváme k lepšímu, krůček po krůčku. Chceme přispět k evoluci vědomí právě tímto festivalem, který řadě lidí usnadní cestu k vnitřní svobodě a otevření svého osobního potenciálu a síly.

Program:

Ceremonie, workshopy, semináře, přednášky, debaty, koncerty, tanec, mužské a ženské kruhy, terapie, individuální terapie, skupinové terapie, akro-jóga, kakaová ceremonie. Potní chýše.

Na podrobném programu se pracuje.

- otevření bran festivalu v 8:00 8.8.2019,
- otevírací ceremonie v 18 hodin 8.8.2019
- uzavírací ceremonie 16 hodin 11.8.2019

Adresa:
Knížecí les
Židlochovice
Česká republika
Typ akce:
Festivaly
Cena:
3333 Kč
Na akci vás zve...
Magdaléna
Páčová
Go to top

Nejbližší akce

Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00
Sobota, 6. Červen 2020 - 10:00